Així han acabat la pretemporada els nostres equips

CD L’Alcudia de Crespins

27/07 CD L’Alcudia de Crespins 2-2 CD Olimpic Juvenil
31/7 CD L’Alcudia de Crespins 0-2 CD Llosa
10/8 CD Enguera 2-2 CD L’Alcudia de Crespins
17/8 CD L’Alcudia de Crespins 2-4 UE L’Alcudia
24/8 CD L’Alcudia de Crespins 4-0 CE La Senia Juvenil
4/9 Presentació CD L’Alcudia de Crespins 5-3 UD Anna
9/9 CD L’Alcudia de Crespins 6-1 Quatretonda CF

CD Chella

10/8 CD Chella 1-3 CD Olimpic Juvenil
16/8 Castello de la Ribera B 0-2 CD Chella
21/8 UD Beniganim 4-1 CD Chella
23/8 CD Chella 6-4 UDF Navarres
31/8 CD Chella 5-2 Racing Algemesi Juvenil
7/9 UE Barxeta 0-2 CD Chella

CD Llosa B

7/8 CD Enguera 2-1 CD Llosa B
10/8 CE Alberic 1-3 CD Llosa B
14/8 CD Llosa B 4-2 AT La Vall
17/8 CD Llosa B 1-0 Torrent
23/8 Cullera CF B 1-1 CD Llosa B
28/8 Llosa B 3-0 Rafelguaraf CF
31/8 CD Llosa B 2-2 CD Olimpic Juvenil
4/9 Presentació CD Llosa B 1-5 Cullera CF B
6/9 UE L’Alcudia Juvenil 0-5 CD Llosa B

Moixent CF

7/8 Alpera 0-3 Moixent CF
14/8 Moixent CF 2-1 CF Atletic Xativa
24/8 SD Vallada 0-1 Moixent CF
31/8 CF Aielo 2-2 Moixent CF
4/9 Moixent CF 1-3 Alpera
7/9 Presentació Moixent CF 1-1 CD Enguera

CD Enguera

7/8 CD Enguera 2-1 CD Llosa B
10/8 CD Enguera 2-2 CD L’Alcudia de Crespins
14/8 CD Enguera 0-3 Racing Algemesi Juvenil
17/8 CD Enguera 6-0 CE Pobla Llarga
21/8 CD Enguera 3-1 UE L’Alcudia B
31/8 Presentació CD Enguera 2-2 UE L’Alcudia
7/9 Moixent CF 1-1 CD Enguera

SD Vallada

10/8 SD Vallada 3-2 UE L’Alcudia
14/8 SD Vallada 1-1 UE L’Alcudia B
24/8 Trofeu Sant Bertomeu SD Vallada 0-1 Moixent CF
30/8 Chinchilla 5-1 SD Vallada
3/9 SD Vallada 0-1 Castello de la Ribera B
6/9 SD Vallada 2-1 UD Canals B

UD Anna

6/8 UD Anna 5-2 CD La Canal Juvenil
16/8 UD Anna 4-1 UD Sumacarcer
24/8 UD Anna 4-1 UE Barxeta
30/8 UD Anna 1-0 CE La Senia Juvenil
2/9 UD Anna 4-3 EMFB Manuel-L’Enova
4/9 CD L’Alcudia de Crespins 5-3 UD Anna
6/9 Presentació UD Anna 3-4 Senyera CF

UD Canals B

31/8 UD Canals B 2-1 UD Canals Juvenil
6/9 SD Vallada 2-1 UD Canals B

UE Barxeta

24/8 UD Anna 4-1 UE Barxeta
31/8 UE Genoves 5-0 UE Barxeta
7/9 Presentació UE Barxeta 0-2 CD Chella

UE Genovés

13/8 UE Genoves 0-3 CD Olimpic Juvenil
19/8 UD Montaverner 0-1 UE Genoves
23/8 UE Genoves 5-0 CD Llosa Juvenil
31/8 Presentacio UE Genoves 5-0 UE Barxeta
5/9 UE Genoves 1-0 Castello de la Ribera B
7/9 Rafelguaraf CF 2-1 UE Genoves

CF Atletic Xàtiva

14/8 Moixent CF 2-1 CF Atletic Xativa
28/8 CF Atletic Xativa 3-1 EMFB Manuel-L’Enova
5/9 CE Alberic 3-1 CF Atletic Xativa
7/9 Boca Valencia 1-4 CF Atletic Xativa

UDF Navarrés

9/8 La Canal Juvenil 2-7 UD Navarres
23/8 CD Chella 6-4 UDF Navarres
28/8 UD Navarres 4-2 Carcer
5/9 UD Navarres 4-3 UD Sumacarcer