Així va la pretemporada dels nostres equips de futbol

CD Olimpic
23/7 CD Llosa 1-1 CD Olimpic
27/7 Atletico Saguntino 1-2 CD Olimpic
31/7 Real Murcia 1-0 CD Olimpic
3/8 UD Alzira 1-1 CD Olimpic
6/8 Levante UD B 0-0 CD Olimpic
9/8 Presentació CD Olimpic 3-1 UD Alzira
11/8 Novelda CF 1-3 CD Olimpic
17/8 Cullera CF 0-0 CD Olimpic

CD Llosa
23/7 CD Llosa 1-1 CD Olimpic
26/7 CD Llosa 0-1 Ontinyent CF
31/7 CD L’Alcudia de Crespins 0-2 CD Llosa
7/8 Juventud Barrio del Cristo 1-2 CD Llosa
10/8 UD AT Carcaixent 1-0 CD Llosa
14/8 UD Castellonense 2-2 CD Llosa
18/8 UD Beniganim 0-1 CD Llosa
20/8 Presentació CD Llosa 1-0 Japon Sub 19

UD Canals
27/7 UD Canals 3-3 Combinat UD Canals B i Juvenil
30/7 UD Canals 2-1 CD Olimpic Juvenil
3/8 UD Canals 1-0 SC Requena
6/8 CD Alcoyano Juvenil 1-3 UD Canals
10/8 CD Acero 1-1 UD Canals
16/8 Presentació UD Canals 2-2 SD Sueca
23/08 CD Buñol – UD Canals 20:00

FC Canalense
6/8 FC Canalense 2-3 Recambios Colon CD
9/8 FC Canalense 2-2 UD Petrelense
17/8 Presentació FC Canalense 2-2 UE Alberic
24/8 Recambios Colon CD – FC Canalense 20:15

CD L’Alcudia de Crespins
27/07 CD L’Alcudia de Crespins 2-2 CD Olimpic Juvenil
31/7 CD L’Alcudia de Crespins 0-2 CD Llosa
-10/8 CD Enguera 2-2 CD L’Alcudia de Crespins
17/8 CD L’Alcudia de Crespins 2-4 UE L’Alcudia
24/8 CD L’Alcudia de Crespins – CE La Senia Juvenil 18:30
4/9 Presentació CD L’Alcudia de Crespins – UD Anna 19:30

CD Chella
10/8 CD Chella 1-3 CD Olimpic Juvenil
16/8 Castello de la Ribera B 0-2 CD Chella
21/8 UD Beniganim 4-1 CD Chella
23/8 CD Chella – UDF Navarres 20:00
23/8 CD Chella – Racing Algemesi Juvenil 21:0
CD Llosa B
7/8 CD Enguera 2-1 CD Llosa B
10/8 UE Alberic 1-3 CD Llosa B
14/8 CD Llosa B 4-2 AT La Vall
17/8 Llosa B 1-0 Torrent
23/8 Cullera CF B – Llosa B 20:00
31/8 Llosa B – Cullera CF B (Hora per confirmar)
7/9 Rival per confirmar – CD Llosa B (Hora per confirmar)

Moixent CF
7/8 Alpera 0-3 Moixent CF
14/8 Moixent CF 2-1 CF AT Xativa
24/8 SD Vallada – Moixent CF 18:00
31/8 CF Aielo – Moixent CF (Hora per confirmar)
7/9 Presentació Moixent CF – CD Enguera (Hora per confirmar)
10/9 Moixent CF – UD Navarres (Hora per confirmar)

CD Enguera
7/8 CD Enguera 2-1 CD Llosa B
10/8 CD Enguera 2-2 CD L’Alcudia de Crespins
14/8 CD Enguera 0-3 Racing Algemesi Juvenil
17/8 CD Enguera 6-0 CE Pobla Llarga
21/8 CD Enguera 3-1 UE L’Alcudia B
28/8 UD Carcer – CD Enguera 19:30
31/8 Presentació CD Enguera – UE L’Alcudia 18:30
7/9 Moixent CF – CD Enguera (Hora per confirmar)

SD Vallada
10/8 SD Vallada 3-2 UE L’Alcudia
14/8 SD Vallada 1-1 UE L’Alcudia B
24/8 Trofeu Sant Bertomeu SD Vallada – Moixent CF 18:30
30/8 Chinchilla – SD Vallada (Hora per confirmar)
3/9 Castello de la Ribera B – SD Vallada (Hora per confirmar)

UD Anna
6/8 UD Anna 5-2 CD La Canal Juvenil
16/8 UD Anna 4-1 UD Sumarcarcer
24/8 UD Anna – UE Barxeta 19:00