Així va la pretemporada per als nostres equips de futbol

CD Olimpic

23/7 CD Llosa 1-1 CD Olimpic

27/7 Atletico Saguntino 1-2 CD Olimpic

31/7 Real Murcia 1-0 CD Olimpic

3/8 UD Alzira 1-1 CD Olimpic

6/8 Levante UD B 0-0 CD Olimpic

9/8 Presentació CD Olimpic 3-1 UD Alzira

11/8 Novelda CF 1-3 CD Olimpic

17/8 Cullera CF – CD Olimpic

 

CD Llosa

23/7 CD Llosa 1-1 CD Olimpic

26/7 CD Llosa 0-1 Ontinyent CF

31/7 CD L’Alcudia de Crespins 0-2 CD Llosa

7/8 Juventud Barrio del Cristo 1-2 CD Llosa

10/8 UD AT Carcaixent 1-0 CD Llosa

14/8 UD Castellonense – CD Llosa

18/8 UD Beniganim – CD Llosa

 

UD Canals

27/7 UD Canals 3-3 Combinat UD Canals B i Juvenil

30/7 UD Canals 2-1 CD Olimpic Juvenil

3/8 UD Canals 1-0 SC Requena

6/8 CD Alcoyano Juvenil 1-3 UD Canals

10/8 CD Acero 1-1 UD Canals

16/8 Presentació UD Canals – SD Sueca 20:00

23/08 CD Buñol – UD Canals 20:00

 

FC Canalense

6/8 FC Canalense 2-3 Recambios Colon CD

9/8 FC Canalense 2-2 UD Petrelense

17/8 Presentació FC Canalense – UE Alberic (Hora per confirmar)

24/8 Recambios Colon CD – FC Canalense (Hora per confirmar)

 

CD L’Alcudia de Crespins

27/07 CD L’Alcudia de Crespins 2-2 CD Olimpic Juvenil

31/7 CD L’Alcudia de Crespins 0-2 CD Llosa

10/8 CD Enguera 2-2 CD L’Alcudia de Crespins

17/8 CD L’Alcudia de Crespins – UE L’Alcudia 20:00

24/7 CD L’Alcudia de Crespins – UE L’Alcudia 20:00

4/9 CD L’Alcudia de Crespins – Rival per confirmar (Hora per confirmar)

 

CD Llosa B

7/8 CD Enguera 2-1 CD Llosa B

10/8 UE Alberic 1-3 CD Llosa B

14/8 CD Llosa B – AT La Vall 20:00

17/8 Llosa B – Torrent 20:00

23/8 Cullera CF B – Llosa B 19:00

31/8 Llosa B – Cullera CF B (Hora per confirmar)

7/9 Rival per confirmar – CD Llosa B (Hora per confirmar)

 

CD Enguera

7/8 CD Enguera 2-1 CD Llosa B

10/8 CD Enguera 2-2 CD L’Alcudia de Crespins

14/8 CD Enguera – Racing Algemesi Juvenil 19:30

17/8 CD Enguera – CE Pobla Llarga 19:00

21/8 CD Enguera – UE L’Alcudia B 21:00

24/8 Presentació CD Enguera – UD Rayo Ibense 18:30

28/8 UD Carcer – CD Enguera – UE L’Alcudia B 19:30