Resultats del cap de setmana

Resultats 2a B G. III (Jornada 25)

  • CF Badalona – Espanyol B 0 : 0
  • Mallorca B – CD Alcoyano 1 : 2
  • Levante B – Olimpic Xativa 2 : 2
  • AE Prat – Constancia 0 : 0
  • Atl. Baleares – Huracan VCF 1 : 1
  • Binissalem – VCF Mestalla 1 : 0
  • L’Hospitalet – Orihuela CF 0 : 0
  • Villarreal B – Sant Andreu 2 : 2
  • Reus Dep. – UE Llagostera 1 : 0
  • Yeclano Dep. – Ontinyent CF 2 : 2
  • Gimnastic (descansa).

1 Olimpic 51
2 Levante B 48
3 CD Alcoyano 45
4 Huracan VCF 45
5 L’Hospitalet 43
6 Sant Andreu 39
7 Reus Dep. 35
8 Atl. Baleares 34
9 AE Prat 32
10 Villarreal B 31
11 Ontinyent CF 30
12 UE Llagostera28
13 VCF Mestalla 28
14 CF Badalona 26
15 Gimnastic 25
16 Espanyol B 24
17 Constancia 22
18 Mallorca B 20
19 Binissalem 20
20 Orihuela CF 19
21 Yeclano Dep. 17

 

Tercera Divisió G. VI (Jornada 25)

  • CD Acero – Atl. Saguntino 0 : 1
  • CD LLosa – CF Gandia 0 : 0
  • Elche Ilicitano – CD Utiel 2 : 1
  • Ribarroja CF – CD Castellon 1 : 1
  • Muro CF – FC Torrevieja 2 : 1
  • Crevillente – CD Denia 1 : 2
  • CD Burriana – Villarreal C 3 : 0
  • Novelda CF – Jove Espanyol 2 : 1
  • CF La Nucia – UD Alzira 1 : 3
  • Catarroja CF – CD Eldense 1 : 1
  • Borriol CF (descansa).

1 Novelda CF 47
2 Elche Il. 42
3 UD Alzira 42
4 CD Castellon 40
5 CF La Nucia 39
6 Villarreal C 35
7 Atl. Saguntino34
8 Jove Espanyol 33
9 CD Acero 33
10 CD Utiel 33
11 CD Burriana 32
12 Borriol CF 31
13 Muro CF 31
14 CF Gandia 29
15 Torrevieja 28
16 CD LLosa 28
17 Ribarroja CF 27
18 CD Denia 26
19 CD Eldense 25
20 Catarroja CF 21
21 Crevillente 19

 

Regional Preferent G. III (Jornada 21)

  • CE Alberic – UD Tavernes 2 : 4
  • UD Canals – UD Alginet 1 : 3
  • CF Cullera – SD Sueca 1 : 2
  • Massanassa – CD Javea 1 : 1
  • Pego CF – Castellonense 1 : 1
  • R. Algemesi – Ondarense 1 : 0
  • Silla CF – UD Beniganim 1 : 1
  • Recambios – FC Canalense 0 : 1
  • UD Carcaixent – C. Gandia 2 : 0

1 UD Alginet 49
2 UD Beniganim 43
3 SD Sueca 40
4 CF Cullera 37
5 C. Gandia 35
6 CD Javea 34
7 Massanassa 33
8 Castellonense 32
9 UD Tavernes 27
10 Recambios 27
11 FC Canalense 26
12 Pego CF 24
13 Silla CF 21
14 CE Alberic 20
15 UD Canals 19
16 UD Carcaixent19
17 Ondarense 14
18 R. Algemesi 12

 

Primera Regional:

AT Xàtiva 2-2 Senyera

Sporting Villena 0-2 Moixent

Chella 2-1 Eldense

L’Alcúdia de Crespins 2-0 L’Olleria

 

Segona Regional:

Castelló de la Ribera 3-1 UE La Mancomunitat

Algemesí B 3-1 Barxeta

Canals B 1-1 Aielo

Anna 5-1 Montaverner

Agullent 4-2 Navarrés

Fenollet 2-1 Llosa B

Albaidense 2-3 Vallada 

Jarafuel 1-2 Enguera

 

Lliga Nacional Juvenil:

Hércules B 0-2 Olímpic 

 

Primera Regional Juvenil:

Plus Xàtiva 1-4 Alcoyano B

 

Segona Regional Juvenil:

Alginet B 2-1 Xàtiva FB

 

Futbol Sala:

Primera Provincial:

Siete Aguas 9-2 Dental Carralero Xàtiva

Segona Provincial:

Huracán Manises Acuasport 5-1 EJF Electricitat Xàtiva

 

Bàsquet:

Junior Preferent: Eset Ontinet 67-63 NB Xàtiva

Fem Bàquet Canals:

CB Manuel Femení 35 – Aleví (VIDAVIA-FBC) 33

Benjamí (Manfa/Etilux-FBC) 24 – CB Anna 62

EMB Alcúdia 68 – Infantil (XispasPub-FBC) 33.

CB Muro 29 – Júnior (Banesto-FBC) 120

 

Balonmano:

Primera Autonòmica:

CH Xàtiva 24-21 CH Oliva

 

Voleibol:

En la Primera Autonòmica CV Camp d’Or 3-1 CV Xàtiva, en Segunda Autonòmica Femenina Xàtiva Voleibol 3-0 Escuela 2-La Canyada i en la Primera Autonòmica Juvenil CV Xàtiva 1-3 UCAM Goldcar San Joan.

 

Escacs:

En la Primera Autonòmica Recreativos Saetabis Xàtiva 4,5-3,5 Chaturanga i en la Primera Provincial Xeraco C 4,5-3,5 Recreativos Saetabis Xàtiva B.

 

Tennis de taula:

En la Segona Nacional CTT Benisa 1-5 Recreativos Xàtiva, en la Primera Autonòmica CTT Alginet 3-4 Imagina Xàtiva i en la Segona Autonòmica CTT Alginet B 4-3 Panaderías Rico.

 

Frontennis:

En la Divisió d’Honor Sollana 2-1 San Patricio Xàtiva i en la Tercera Divisió Provincial San Patricio Xàtiva B 2-1 Cheste.